בובבלוג - וידאו בלוג אילוף כלבים

בובבלוג - עונה 2

בובבלוג בעונה שניה - קדימון

המאלפים הכי טובים בארץ הצטרפו אליי לעונה ה-2 של בובבלוג כדי לדבר אתכם על הנושאים הכי מעניינים שיש בעולם הכלבים.

פרק 1

אני וגל פילוסוף – כף אל כף – בשיחה על איך להכין את הכלב שלנו לקראת הלידה ומה עושים בעת המפגש ומה קורה אם הכלב שלי לא מקבל את התינוק החדש.

פרק 2

אני ומני מאייר בשיחה עמוקה על מערכות היחסים שלנו עם הכלבים. על אילוף ועל רגשות אשם שלנו על רגעים שכעסנו ופעלנו מתוך תסכול עם הכלבים שלנו.

פרק 3

אני ואפרת סימון מדברים הפרק הזה על החיברות והדו-קיום בין חתולים וכלבים. מתי החל הדו-קיום, האם הוא תמיד אפשרי ומה בכלל התפקיד שלנו, בני-האדם, בתוך הדו-קיום הזה. שיחה מרתקת עם יועצת לטיפול בבעיות התנהגות בכלבים, חתולים וגם תוכים.

פרק 4

פרק הרגלה למחסום פה של חברת בסקרוויל. הדרך הנכונה והכיפית להרגיל את הכלב שלכם למחסום פה

פרק 5

אני וגיא תיכון, מאלף כלבים מסורתי שלפני כ-6 שנים עבר לאילוף בגישה החיובית בלבד, בשיחה על גישות האילוף השונות, על ההבדלים בניהן ואיך אנחנו, כבעלי כלבים, נדע לבחור במאלף שהכי מתאים לנו.

פרק 6

שני רוזן הלו היא "פאפיז" ואני יושבים כל ספסל ומדברים על נושא שכולנו אוהבים – גורים. הדברים הכי חשובים לדעת על גורים בפרק אחד. מוזמנים לשאול ולהגיב כאן בתגובות.

פרק 7

שיפרה האפרתי ואני משוחחים על חרדות נטישה. שיפרה פיתחה שיטה משלה שבזכותה זכתה לעזור לחרדות נטישה לכלבים בכל הארץ ואפילו בחו"ל.

פרק 8

אלה מורן הלא היא הדוג-ווקרית החיובית הכי שווה בתל-אביב והמרכז מתפנה לרגע מכל הכלבים לדבר איתי על החשיבות של המקצוע דוג-ווקר.

פרק 9

הפעם אני מדבר ומסביר על סוגי התזונה לכלבים. תזונה תעשייתית מול טבעית.. מה כדאי ומה עדיף לכלב שלי? איך לבחור תזונה יבשה?

פרק 10

עשרת הדברות שלי על איך לטייל נכון עם הכלב שלכם. איך נראה טיול שיעשה את הכלב שלכם רגוע, נינוח, מאוזן ובריא.

פרק 11

איילה נאור המאסטרית לספורט כלבני בישראל שופטת לאומית לאג'יליטי בפרק שכולו אחד על אחד עם בובה במכשולי האג'יליטי. אם יש לכם כלב שלא מספיק פעיל – אג'יליטי זה הספורט שיגרום לכלב שלכם וגם לכם להיכנס לכושר.

למידע וייעוץ מקצועי

השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

גלילה לראש העמוד
רוצים להתייעץ? תרגישו חופשי (:
דילוג לתוכן